Terms & Conditions


Pasūtījuma apstiprināšana un rēķina saņemšana:
• Pēc pasūtījuma veikšanas LoL.lv personāls, ar Jums sazināsies ( pa e-pastu vai pa tālruni ), izveidojot rēķinu ar visiem maksājuma veikšanai nepieciešamajiem rekvizītiem Jūsu pasūtījumam, un nosūtīs to uz Jūsu norādīto e-pasta adresi.  Preces piegāde tiek veikta pēc pilnas pirkuma summas saņemšanas uzņēmuma bankas kontā
 
Rēķina apmaksa:
Skaidrā naudā: saņemot preci veikalā Rīgā:Tvaikoņu iela 5a
Kurzemes rajons
Rīga
LV-1007
Skaidrā naudā: Pirkuma apmaksa tiek veikta preces piegādes brīdī. Kurjers izsniedz kases čeku, kas ir apmaksas apstiprinājums. Iespējams tikai Rīgā !
Bankas pārskaitījums
PayPal, Webmoney un citi– jautāt pie mums
 
Garantija:
•   Visām precēm tiek dota ražotāja / izplatītāja garantija, kuras ilgums ir no 1 līdz 3 gadiem. Garantijas nosacījumi katrai precei ir noteikti individuāli un garantijas laiks nav mazāks par 1 gadu.
•   Garantija ir spēkā, ja precei tiek uzrādīts garantijas talons un/vai pirkuma apliecinošs dokuments (čeks, pavadzīme, kvīts). Atsevišķi ražotāji preču komplektāciju nenodrošina ar garantijas talonu, tāpēc kā garantijas dokuments tiek uzskatīts pirkuma apliecinošs dokuments vai mūsu izsniegts garantijas talons.
•   Garantija tiek nodrošināta mūsu servisa centra. Ja Jums rodas kādi jautājumi vai neskaidrības, ar prieku Jums palīdzēsim.
•   Garantijas nosacījumi nav spēkā, ja prece ir patvaļīgi remontēta, salauzta, bojata, mehaniskie bojājumi, tajā nokļuvis ūdens vai kāds cits šķidrums, bojājums būs radies barojošā sprieguma, kabeļu/vadu neatbilstībai ražotāja noteiktajiem standartiem, strauju temperatūras svārstību dēļ, kā arī citu sadzīves un ārējo faktoru dēļ un precēm netiek veikta regulārā apkope, par kuru ir norādīts instrukcijā - piemēram, K&N gaisa filtri.

Atteikuma tiesības:
Atbilstoši 12 panta, 6 daļai  "Patērētāju tiesību aizsardzības likumā ",
http://www.likumi.lv/doc.php?id=23309,
un "Noteikumi par distances līgumu",
http://www.likumi.lv/doc.php?id=62580,
 Katram pircējam ir tiesības 14 kalendāro dienu laikā atgriezt preci pārdevējam, ja prece neatbilst tai, ko pasūtījis pircējs. Prece, kura tiek pasūtīta speciāli priekš klienta (tiek apzīmēta ar simbolu SPEC), atpakaļ netiek pieņemta un netiek apmainīta pret citu preci.
 Uzsākot iegādātā pirkuma lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai precei un prece vairs nevar tikt atgriezta
•   Atteikuma tiesības precēm ir spēkā tad, ja prece tiek atgriezta pilnā komplektācijā, ieskaitot oriģinālo preces iepakojumu un uzrādot pirkuma apliecinošu dokumentu, pretējā gadījumā preces atgriešana tiks atteikta
•   Nav bojāts preces iepakojums, nav bojāta un nav lietota pati prece
•   Atteikumu tiesību gadījumā prece ir jānogādā Rīgā, Jelgavas iela 8, LoL.lv birojā, darba dienās no plkst.11.00 - 20.00, jāuzraksta iesniegums par atteikuma iemeslu, un mēs to izskatīsim 14 darba dienu laikā.
•   Atteikuma tiesības nav spēkā precei, kura:
1. piegādāta ar kurjer dienestu un kurai konstatēts skrāpējums vai cits mehānisks bojājums, ja tas nav norādīts uzriez pie preču saņemšanas.
2. -ir lietota, ir atvērts un bojāts iepakojums.
3. Tiek pasūtīta speciāli priekš klienta (tiek apzīmēta ar simbolu SPEC), atpakaļ netiek pieņemta un netiek apmainīta pret citu preci.

Uz jautājumiem atbildēs LoL.lv kolektīvs.

 

Top.LV
©Copyright LoL.lv 2016. Powered by Open Cart Theme