Biodegvielu dekoratīvais kamīns

Biodegvielu dekoratīvais kamīns
Biodegvielu dekoratīvais kamīns Biodegvielu dekoratīvais kamīns Biodegvielu dekoratīvais kamīns
Preces kods: biokam
Pieejamība: In Stock
Cena: 59.99€
Bez Nodokļa: 59.99€

Biofireplaces ir veida dekoratīvo kamīnu ka siltuma, izmantojot biodegvielu, kas nav smēķē un smēķē.Par Biokamīni izmaksas diezgan augsts salīdzinājumā ar cita veida kamīnu.

 

Biokamīns – ērta un ekoloģiski tīra alternatīva tradicionālajam kamīnam.

Biokamīns sastāv no kurtuves, kurā tiek dedzināts bioetanols un korpusa. Biokamīns kalpos arī kā telpas sildošs elements ar 100% lietderības koeficentu.

Īsta liesma, nevis elektriskā spuldzīte – biokamīnā atšķirībā no elektriskajiem kamīniem, deg īsta liesma, kas komplektā ar dekoratīvām pagalēm, vai citiem elementiem dod īsta kamīna izjūtu.

Nav ne pelnu, ne dūmu, ne sodrēju, kas tā bojā tradicionālā kamīna priekšrocību sarakstu. Biokamīns nerada absolūti nekādus kaitīgus izmešus, kas varētu būt kaitīgi Jums vai telpas interjeram. Kvalitatīva biokamīnu degviela ir bez smaržas un dūmiem.

Jūsu biokamīns var atrasties jebkur, uz sienas, grīdas vai arī telpas vidū. Un tas viss ir iespējams pateicoties tam, ka nav obligātas nepieciešamības biokamīnu pieslēgt pie skursteņa vai papildus ventilācijas sistēmām.

Biokamīni tiek izgatavoti dažādām gaumēm – gan klasiskā stila, gan modernie biokamīni. Ir arī biokamīni terasei vai balkonam. Biokamīns lieliski iederas viesistabā, guļamistabā vai vannas istabā.

Biokamīns ir ērts un uzreiz pēc izsaiņošanas tas būs gatavs lietošanai.

Biokamīns ir arī lieliska dāvana Jums tuviem un mīļiem cilvēkie

Izmērs:. 90x19x26

Rakstīt atsauksmi

Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu no redzamā attēla:Top.LV
©Copyright LoL.lv 2016. Powered by Open Cart Theme